Please enter your username or email address

 

Fixtures :: October 2011

1st October
League Cup (Group A)
10:30 LRBC FC 4 - 2 Four FC  
League Cup (Group B)
10:30 Abbey Grange Academy 3 - 2 AS Normanton  
League Cup (Group C)
10:30 Mosaic FC 2 - 3 Bentley Baptist FC  
10:30 St. Peter's FC 2 - 1 Holbeck FC  
League Cup (Group D)
10:30 Acomb Gateway FC 3 - 4 FROG FC    
League Cup (Group E)
10:30 Bowling Eagles FC 5 - 1 Abundant Life FC  
10:30 Unity in Mission FC 4 - 1 Wakefield Baptist FC  
League Cup (Group F)
10:30 FC Gateway 4 - 0 New North Road FC  
League Cup (Group G)
10:30 St. Michael's FC 2 - 5 Beeston United FC  
10:30 St. Paul's Pilgrims FC 0 - 11 Morley BSC FC  
 
8th October
YCFL Division 1
10:30 Holbeck FC 3 - 2 New North Road FC    
10:30 Logos FC 3 - 4 FC Legacy  
10:30 LRBC FC 0 - 3 St. Peter's FC  
10:30 St. Michael's FC 2 - 5 Four Square Gospel FC  
YCFL Division 2
10:30 Bentley Baptist FC 14 - 0 Unity in Mission FC  
10:30 Four FC 2 - 2 Wakefield Baptist FC  
YCFL Premier Division
10:30 Beeston United FC 3 - 3 FC Gateway  
10:30 Bowling Eagles FC 4 - 2 Morley BSC FC  
10:30 FROG FC 2 - 0 Mosaic FC  
10:30 Jorvik Blades FC 5 - 4 AS Normanton  
 
15th October
League Cup (Group A)
10:30 Jorvik Blades FC 3 - 2 FC Legacy  
YCFL Division 1
10:30 St. Michael's FC 2 - 3 Logos FC  
YCFL Division 2
10:30 Acomb Gateway FC 2 - 1 Huddersfield Elim FC    
10:30 Bentley Baptist FC 0 - 3 Scunthorpe Iron FC  
10:30 Unity in Mission FC 5 - 3 St. Paul's Pilgrims FC  
10:30 Wakefield Baptist FC 2 - 5 Abbey Grange Academy  
 
22nd October
YCFL Division 1
10:30 FC Legacy 3 - 1 St. Peter's FC  
10:30 Four Square Gospel FC 2 - 3 New North Road FC  
10:30 Logos FC 6 - 2 Holbeck FC  
10:30 LRBC FC 1 - 3 St. Michael's FC  
YCFL Division 2
10:30 Bentley Baptist FC 10 - 0 Wakefield Baptist FC  
10:30 Unity in Mission FC 1 - 2 Abbey Grange Academy  
YCFL Premier Division
10:30 FC Gateway 2 - 3 Morley BSC FC  
10:30 FROG FC 5 - 4 Beeston United FC  
10:30 Mosaic FC 1 - 0 AS Normanton  
 
29th October
YCFL Division 1
10:30 St. Peter's FC 4 - 0 New North Road FC  
YCFL Division 2
10:30 St. Paul's Pilgrims FC 0 - 4 Acomb Gateway FC  
10:30 Wakefield Baptist FC 7 - 1 Four FC  
11:15 Scunthorpe Iron FC 2 - 3 Abbey Grange Academy